Добре дошли в прогимназиален етап!

Уважаеми родители и ученици от пети клас за учебната 2022/2023 година,

моля, запознайте се с разпределението на ученици по паралелки и класни ръководители за етапа на своето обучение (2022-2025)г.


 

Vа клас с ИУЧ Математика
1.Александър Александров Данев
2.Андрей Александров Карачолев
3.Асен Йорданов Недев
4.Берил Сюхейлинова Хасанова
5.Боряна Светославова Митева
6.Венелин Светославов Митев
7.Весела Георгиева Хрисимова
8.Владимир Пламенов Цанев
9.Давид Гален Колев
10.Даниел Даниелов Манолов
11.Делян Даниелов Пенев
12.Джем Хюсеинов Ахмедов
13.Димитър Димитров Димитров
14.Димитър Йорданов Миневски
15.Ивон Радославова Райкова
16.Калоян Кирилов Кирилов
17.Калина Николаева Ничева
18.Красияна Красимирова Гърдева
19.Кристиян Цветомилов Гушев
20.Мартина Найденова Моминска
21.Никола Николов Атанасов
22.Никола Светлинов Пехливанов
23.Петър Симеонов Симеонов
24.Преслав Тихомиров Трифонов
25.Симеон Мартинов Григоров
26.Симеон Симеонов Вачков
Класен р-л: ДАНИЕЛА УЗУНОВА
Vб клас с ИУЧ Математика и Руски език
1.Адриан Росенов Русанов
2.Борис Галинов Борисов
3.Виктория Стефанова Стефанова
4.Волкан Рейза Кабаков
5.Габриела Галинова Селенска
6.Даниел Димитров Димитров
7.Дарина Ивайлова Момчилова
8.Диавена Татянова Димова
9.Евалина Калоянова Тодорова
10.Елена Цветанова Панайотова
11.Златомира Иванова Маринова
12.Иляй Руджиханова Расимова
13.Йордан Димов Конакчиев
14.Кирил Людмилов Маноилов
15.Лъчезар Тихомиров Тачев
16.Мария Тодорова Донева
17.Мартин Бориславов Димитров
18.Мартин Ивайлов Конакчиев
19.Мартин Мариянов Маринов
20.Ниа Александрова Каймаканска
21.Пресиян Недков Недков
22.Преслава Пламенова Петева
23.Радостин Филипов Алчев
24.Симона Ивайлова Кукова
25.Симона Мирославова Янчева
26.Стилиян Любомиров Илиев
27.Чавдар Цветанов Маринов
Класен р-л: ПЕТЯ ТОДОРОВА
Vв клас с с ИУЧ Математика и Немски/Испански език
1.Алпер Шенол Шевкъ -немски ез.
2.Божидара Бисерова Апостолова -испански ез.
3.Виктория Венциславова Костадинова -немски ез.
4.Даниел Пламенов Въжаров -немски ез.
5.Ива Илиянова Якимова -испански ез.
6.Иван Александров Телбис -испански ез.
7.Иванина Стефанова Маринова -испански ез.
8.Ивона Бориславова Панчева -испански ез.
9.Илиян Даниелов Кушев -испански ез.
10.Ирина Мариянова Агатова -немски ез.
11.Константин Калоянов Калоянов -испански ез.
12.Кристиян Бориславов Апостолов -немски ез.
13.Лусия Саркис Асланян -испански ез.
14.Мария Николаева Иванова -немски ез.
15.Мартин Радославов Иванов -немски ез.
16.Микаела Светлинова Росенова -испански ез.
17.Наз Сечкин Чанакчъ -немски ез.
18.Никола Ивелинов Стоянов -испански ез.
19.Никола Тихомиров Тодоров -испански ез.
20.Петър Косев Георгиев -немски ез.
21.Роксана Светлинова Росенова -испански ез.
22.Сандра Петрова Симеонова -немски ез.
23.Симона Недкова Стефанова -испански ез.
24.Явор Николаев Николов -немски ез.
Класен р-л: СТОЯН ВЛАДКОВ
Vг с ИУЧ Математика и испански език
1.Аделина Димитрова Димитрова
2.Александрина Венциславова Георгиева
3.Александър Йорданов Байчев
4.Виктория Йорданова Йорданова
5.Габриела Анатолиева Тодорова
6.Георги Руменов Иванов
7.Георги Стефанов Йорданов
8.Георги Тодоров Йорданов
9.Денислав Радев Радев
10.Джессика Ефремов
11.Ейлиот Горка Невен Кесо
12.Иван Цветанов Зеленков
13.Ивет Николаева Николова
14.Калинка Валентинова Жекова
15.Калоян Светлин Пъшев
16.Магдалена Веселинова Геновска
17.Мартин Викторов Рашев
18.Мартин Красимиров Костов
19.Микаела Мартинова Петкова
20.Нерин Алчин Джевдетова
21.Никол Ивайлова Миткова
22.Никол Николаева Боянова
23.Никол Николаева Николова
24.Николай Атанасов Атанасов
25.Николета Мирославова Пашова
26.Сиана Добринова Маринова
27.Симеон Яворов Данаилов
28.Сияна Георгиева Георгиева
29.Теодор Мартинов Дачев
Класен р-л: ТАНЯ ИЛИЕВА

На добър час, скъпи ученици!